ARGE

Aykim Polimer

Müşterilerimizin ürün geliştirme etaplarında yanlarındaki bir partneri olarak, projeleri birlikte geliştirerek, rekabet odaklı ortak çalışma yürüterek birlikte kazanımlarına destek vermek ilk hedefimizdir.

Ürünlerde düşük maliyet yüksek ve standart kaliteyi sağlamak adına gerek proses şartları ve ekipman gelişiminde gerekse yenilikçi hammadde kaynakları ile sürekli iyileşmeyi sağlamak temel arge prensiplerimiz arasındadır.

Ürün geliştirme ve iyileştirme süreçleri yanı sıra yaşanan problemler ve çözümlerinde gerekli araştırma ve tespitleri yaparak öneriler sunmak ve alternatif yöntemlerle çözüm sağlamak öncelikli alanlarımızdır.
Fabrika bünyemizdeki makinalarımızda çeşitli ürün ve arge reçeteleri yanı sıra müşteri isteğine özel deneme çalışmaları olanağı da bulunmaktadır.

Yapılan çalışmaların güçlü laboratuvarımız bünyesinde ve tecrübeli çalışan kadromuzla sürdürülmesi gücümüze güç katmaktadır.

Ana sanayi, müşteri ve üniversite iş birliği ile her türlü iyileştirme ve kazanıma açık projeler Teyteb Tübitak projeleri ile yürütülebilecek durumdadır.

Çözüm ortağı gördüğümüz müşterilerimiz ile birlikte,sürekli iyileştirme felsefesi ile hareket etmek Ar-Ge faaliyetimizin temel misyonudur.

Rekabetçi fiyat ve yüksek kalite standardı,müşterilerimiz ile birlikte ortak amaç platformumuzdur.

Ürün geliştirme,kalite iyileştirme çalışmalarımızı,ana sanayi ile birlikte akademik süreçler ile desteklemek amacındayız.