HAKKIMIZDA

Aykim hakkında fazla bilgi edinin

Aykim'in temelleri 1985 yılında lojistik sektöründe atılarak önce Bursa’da sonrasında da hizmet alanlarını genişleterek İstanbul ve Gebze’de faaliyet göstermeye başlamıştır.

2018 yılı itibarı ile de Bursa tesislerinde ArGe ve üretim faaliyetleri başlamıştır. Lojistik sektöründe yıllar içinde edindiğimiz tecrübe üretim aşamalarımıza da yansıyarak, üretimin en önemli kısmı olan planlama noktasında fark yaratmamızı sağlamıştır.

Üretim aşamalarımızda çevreye hassasiyet göstermek ve üretimlerimizi teknolojiyi de kullanarak bu ana amaçtan uzaklaşmadan bu çerçevede gerçekleştirmek Aykim’in kuruluş amaçlarından olup, bu amaç çalışanlarımızın da benimsediği günlük hayatımızın bir parçası haline gelerek tüm süreçlerimize dahil olmuştur.

Bu zamana kadar olduğu gibi, bundan sonraki çalışmalarımızda da çevre hassasiyetimiz her zaman ön planda olacaktır. Gelecek nesillere bu amacımızı doğru bir şekilde aktarmak en büyük temennimizdir.

2019 Eylül ayında Bursa’da kurduğumuz entegre tesislerimizde,üretimimize devam ediyoruz.

Aykim;ülkemizin rekabet gücünü belirleyen,kalite standartları itibariyle global ölçekte rekabetçi ve ihracatın lokomotifi olan Otomotiv,Beyaz Eşya,Elektrik,Tarım ve İnşaat sektörlerine hammadde üreticisi olarak hizmet vermektedir.

Üretimin zincirinin tüm aşamalarında,toplam kalite prensipleri ile hareket eden şirketimiz,çevre ve kalite bilinci içinde hareket etmeyi,sosyal sorumluluk bilinci olarak özümsemenin yanında,rekabetçi olmanın olmaz ise olmaz ön koşulu olarak görmektedir.